Про компанію

   Dinolift Oy є Фінським виробником високоякісних підйомних платформ для роботи на висоті. Підйомники Dino розроблені для тих, хто працює на висоті і хоче при цьому робити це безпечно і економічно вигідно. Dinolift Oy є міжнародно орієнтованої компанією, продукція якої реалізовується більш ніж в 40 країнах світу. Основний збут підйомників Dino здійснюється в країни Європи, в тому числі і Україна

   Вся підйомна техніка виробництва Dinolift Oy реалізовується через дилерську мережу, кожен дилер має сервісну службу, яка готова допомогти власнику підйомника Dino в питаннях сервісного обслуговування і ремонту.

Інновації

   Підйомники Dino мають унікальну конструкцію телескопічних і важільно-телескопічних стріл, які мають високі експлуатаційні якості. Але не дивлячись на це інженери Dinolift Oy постійно шукають шляхи поліпшення конструкції підйомників, а також ведуть розробки нових моделей підйомників, які будуть все більше задовольняти вимогам ринку. Так завдяки новим розробкам інженерів Dinolift Oy в 2009 році з'явилася нова серія підйомників XTC, які пересуваються за рахунок гумових гусениць, а в 2011 році з'явився перший підйомник серії XTS.

Безпека

   Безпечна експлуатація обладнання Dino забезпечується за рахунок ретельних тестів з різними вантажами по всій робочій діаграмі підйомників. Також не маловажним фактором є 72-х годинна безперервна перевірка всіх функцій підйомників в автоматичному режимі. Всі підйомники Dinolift проходять інспекцію на безпеку експлуатації згідно європейського стандарту EN 280 і підтверджуються акредитованими органами, таким як TÜV (Німеччина) і VTT (Фінляндія)

   Завод Dinolift Oy є лідером в області виробництва причіпних і самохідних підйомників з аутригерами, це підтверджується високими відгуками споживачів, постійним пошуком нових рішень інженерами компанії і високими експлуатаційними якостями кожного підйомника Dino

ТОВ "Технопідйом" 

Адреса: Україна, 61017, вул. Червономаяцька, 16

Відділ продажів устаткування:

  •  sales@technopodjem.com.ua

  •  +38 099 000-8881

Сервісне обслуговування:

  •  service@technopodjem.com.ua

  •  +38 099 000-8881

Продаж запасних частин:

  •  sales@technopodjem.com.ua

  •  +38 098 000-8881

Україна, м.Харків 61017, вул. Червономаяцька, 16

 

@ COPYRIGHT 2018. DINO lift

Завод Dinolift Oy має

акредитацію згідно

стандартів ISO 9001, ISO 14001

Создание сайтов Харьков