Dinolift почав виробництво бюджетної серії підйомників.

   Фінський завод Dinolift на виставці Bauma 2013 представив, нову модель підйомника Dino 105TL. DINO 105TL є ультра легкий і універсальний підйомник. Як і вся техніка Dino, новий DINO 105TL поєднує в собі неперевершену універсальність і високу якість виготовлення, а також високі вимоги до безпеки. Ультра легкий і простий у використанні, DINO 105TL є ще одним кроком відомого фінського виробника причіпних робочих платформ до втілення бажань клієнтів.

 

  DINO 105TL побудований для вирішення завдань орендних і будівельні компаній, які стикаються щодня в необхідності високої мобільності, універсальності, простоті експлуатації і обслуговування. Тож не дивно, що багатьом професіоналам необхідний підйомник, який буде відповідати всім цим вимогою, але при цьому буде мати доступну вартість.

 

   Для Dinolift, новий підйомник є логічним кроком, не тільки тому, що він відповідає на зростаючий попит на легкі підйомники, а й тому, що дозволяє дистриб'юторам і партнерам компанії, збільшити присутність підйомників Dino в багатьох галузях.

Україна, м.Харків 61017, вул. Червономаяцька, 16

 

@ COPYRIGHT 2018. DINO lift

Завод Dinolift Oy має

акредитацію згідно

стандартів ISO 9001, ISO 14001

Создание сайтов Харьков