Колективу компанії ВАТ «Технопідйом»

Від ПАО «Червона Зирка» 

Письмо подяка

Цим листом висловлюємо подяку від імені нашого заводу компанії ТОВ «Технопідйом». Поставлений на нашу адресу від ТОВ «Технопідйом» підйомник Dino 210XT до сьогоднішнього дня, практично щодня виконує роботи пов'язані з реконструкцією нашого заводу. Всі зобов'язання, згідно поставки, а також всі необхідні роботи по сервісному обслуговуванню були виконані в обумовлений термін. Колектив ТОВ «Технопідйом» ввічливий і компетентний у питаннях обладнання, що постачається.
Компанія ТОВ «Технопідйом» в особі директора Саркісова Р.С. зарекомендувала себе як надійний і відповідальний партнер. Бажаємо Вам успішного розвитку і процвітання
 
Директору ВАТ «Технопідйом»
Саркісову Р. С.
  
Рекомендаційне письмо
 
      Для вирішення висотних завдань з технічного обслуговування обладнання та будівель нашим підприємством було прийнято рішення про придбання причіпного підйомника. Основні вимоги до підйомника полягали в його легкої транспортуванні та робочої висоті 21м. Компанія ТОВ «Технопідйом», як офіційний дилер заводу Dinolift (Фінляндія), запропонувала підйомник Dino 210XT. Ми також розглядали підйомники Англійського і Іспанського виробників, але, після технічного аналізу і порівняння позитивних сторін кожного пропонованого обладнання, було прийнято рішення на користь Dino 210XT. До сьогоднішнього дня від підрозділу, яке експлуатує дане обладнання, не надходило жодного нарікання на якість і експлуатаційні характеристики підйомника. Всі вимоги, які були поставлені перед компанією ТОВ «Технопідйом» щодо термінів поставки, технічної підтримки і інструктажу по застосуванню, були виконані в повній мірі.
      Бажаємо компанії ТОВ «Технопідйом» професійних успіхів і завоювання нових вершин на ринку підйомного обладнання.
 
ТОВ «Рекуперація свинцю»
Україна,49000, м. Дніпропетровськ
 
 
Шановні панове
 
     Цим листом підтверджуємо, що компанія ТОВ «Технопідйом» здійснила поставку ТОВ «Рекуперація свинцю» самохідного підйомника Dino 265XT.
 
Устаткування було поставлено в узгоджений термін, належної якості. Було проведено навчання персоналу, інструктаж по експлуатації обладнання і по техніки безпеки.
 
На сьогоднішній день у нас немає претензій до якості підйомника Dino 265XT.
 
Компанія ТОВ «Технопідйом» зарекомендувала себе як надійний, відповідальний Постачальник.
 
Бажаємо успіху і процвітання.

 

Україна, м.Харків 61017, вул. Червономаяцька, 16

 

@ COPYRIGHT 2018. DINO lift

Завод Dinolift Oy має

акредитацію згідно

стандартів ISO 9001, ISO 14001

Создание сайтов Харьков